اینترنت برای سرگرمی!

طبق تحقیقاتی که روز چهارشنبه منتشر شد تقریبا یک سوم کاربران اینترنت در آمریکا فقط برای سرگرمی وارد اینترنت می شوند نه برای چک کردن ایمیل، خواندن اخبار یا استفاده از موتورجستجو . این رقم نشان دهنده افزایش قابل توجهی نسبت به سال قبل است .

به گزارش بخش خبر سایت http://www.IRITN.com ، دبرا فالوز،‌ تحقق ارشد تحقیقات بیطرفانه در موسسه Pew که درباره تأثیر اجتماعی اینترنت تحقیق می کند گفت : این آمار نشان می دهد که اینترنت مکان دیگری برای افراد است تا از این طریق وقت خود را بگذرانندو این امر تا اندازه نتیجه شیوه های غلط وقت گذرانی این افراد است .
در تحقیقی که موسسه Pew اواخر ماه نوامبر و اوایل دسامبر سال 2005 از 1931 کاربر اینترنتی به عمل آورد . 30 درصد پاسخ دهندگان گفتند که آنها بدون هیچ دلیلی آنلاین شده اند. این میزان نسبت به نوامبر سال 2004 حدود 21 درصد افزایش داشته است .
موسسه Pew دلیل این امر را افزایش دسترسی به پهن باند و توسعه مطالب اینترنت دانست.
از این میان 34درصد آنها مرد و 26درصد آنها زن بوده اند. درباره بیشترین پیگیری های آنلاین ارسال یا دریافت ایمیل رتبه اول را داراست حدود 52 درصد از کاربران اینترنت گفتند آنها روزانه این کار را انجام می دهند . استفاده از موتور جستجو با 38 درصد در مکان دوم و خواندن اخبار آنلاین با 31درصد در مکان سوم قرار دارد .

/ 0 نظر / 5 بازدید