قطبی: هرگز استعفا نمیدهم

قطبی: به عنوان یک حرفه‌ای هرگز استعفا نمی‌کنم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: به عنوان یک مربی حرفه‌ای هرگز از سمت خود استعفا نمی کنم.


به گزارش خبرگزاری فارس، افشین قطبی بعد از اینکه تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه سه بر دو مقابل فولاد خوزستان شکست خورد به جریان مسابقه اشاره کرد و گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم؛ اما داور مسابقه یک ضربه پنالتی و یک کارت قرمز را بسود تیم پرسپولیس نادیده گرفت و این تصمیمات باعث شد که روند بازی تغییر کند.
وی ادامه داد: گل احمد آل نعمه نیز شیرازه تیم ما را در ادامه مسابقه بهم ریخت، البته پرسپولیس همیشه در اهواز مشکل داشت و به همین دلیل در این دیدار ما نتیجه دلخواهمان را به دست نیاوردیم.
قطبی خاطرنشان کرد: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم؛ اما از تماشاگران اهوازی انتظار داشتم که رسم مهمان نوازی را بهتر بجا آورند و نباید آن برخورد را در دقایق پایانی با تیم ما می‌کردند.
سرمربی پرسپولیس درباره ضعف خط دفاعی تیمش و دریافت 7 گل در سه مسابقه اخیر تاکید کرد: بدون شک ما در خط دفاع مشکل داریم و به زودی تغییراتی را در این پست ایجاد خواهم کرد. به زودی یک مدافع جدید را جذب می کنیم تا این مشکل رفع شود،
قطبی تاکید کرد: در دیدار مقابل فولاد ما 5 بازیکن اصلی‌ را در اختیار نداشتیمغ اما این نکته نمی تواند توجیهی برای شکست ما باشد و من قصد این کار را ندارم.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که به دلخوری مسئولان و مدیران باشگاه چه واکنشی نشان خواهد داد، تاکید کرد: آماده هرگونه برخوردی از سوی هیئت مدیره هستم. آنها اختیار تام دارند که مرا برکنار کنند؛ اما بعنوان یک مربی حرفه ای هرگز از سمت خود استعفا نمی‌دهم.
وی تصریح کرد: فصل گذشته پس از دیدار با استقلال اهواز و شکست سنگین در برابر این تیم لیدرهای پرسپولیس از من خواستند از این تیم جدا شوم؛ اما آن کار را انجام ندادم. آنها حتی در یک اتاق مرا مورد بازجویی قرار دادند؛ اما من مربی حرفه‌ای هستم و تاکید می‌کنم که در فصل جاری با 70 امتیاز قهرمان لیگ برتر ایران خواهم شد.
قطبی در پایان گفت: تا پایان رقابت‌ها 24 مسابقه دیگر باقی مانده است و ما می‌توانیم نتایج خوبی را بدست آوریم.

/ 0 نظر / 5 بازدید