همچنان امیدوار به بازگشت علی کریمی هستیم

در گفت و گو با فارس

کفاشیان: همچنان امیدوار به بازگشت علی کریمی هستیم

خبرگزاری فارس: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: با وجود همه کدورت‌ها، همچنان امیدواریم که علی کریمی به تیم ملی برگردد.

A0478775.jpg

علی کفاشیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس، درباره نحوه صعود تیم ملی فوتبال ایران برای صعود جام جهانی 2009 نیجریه اظهار داشت: خیلی خوشحالم که تیم ملی این افتخار بزرگ را به دست آورد. باتوجه اندکی که به این تیم داشتیم، نشان دادند که توانایی زیادی دارند و چنانچه توجهمان را بیشتر کنیم، می توانند در جام جهانی نیز افتخار آفرینی کنند.
وی ادامه داد: اطمینان دارم تیم نوجوانان در جام جهانی عملکرد بهتری خواهد داشت و با بازگشت آنها، به ایران برنامه ریزی های لازم را انجام خواهیم داد. نوجوانان ایران نشان دادند که در مسابقات آسیایی مشکلی ندارند. باید توجه اصلی ما را روی بازی بین المللی در سطح جهانی متمرکز کنیم.
وی عنوان کرد: امیدوارم فردا تیم ملی فوتسال بازی خوبی را برابر ایتالیا انجام داده و با صعود به مرحله نیمه نهایی، شرایط برایمان ایده آل شود. امیدوارم مردان ما در برزیل نیز موفق باشند و افتخار جدیدی را رقم بزنند.
کفاشیان خبر داد که هنوز نامه ای از سوی علی کریمی به فدراسیون نرسیده و در این زمینه تاکید کرد: وی بازیکن بزرگی برای فوتبال ایران است. امیدوارم این کدورت برطرف شود و برای حل آن تلاش خود را ادامه خواهیم داد.
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در مورد انتخاب نفرات ملی پوش، کادر فنی و علی دایی تصمیم نهایی را می گیرند. به نظر ما هنوز داستان بازگشت کریمی به تیم ملی تمام شده نیست. او به فدراسیون نامه نوشته است. او از دست دایی ناراحت نیست؛ بلکه از فدراسیون و من ناراحت است. سعی می کنم این کدورت را برطرف کنیم و امیدواریم به تیم ملی ایران برگردد. دوست نداریم کدورت بین ورزشکاران به وجود داشته باشد.
کفاشیان درباره آخرین وضعیت پیش نویس قرارداد فدراسیون با صدا و سیما تاکید کرد: روز گذشته این قرارداد تنظیم و نهایی شد و در روزهای آینده آن را به صدا و سیما ارسال خواهیم کرد تا مشکلات حق پخش تلویزیونی برطرف شود.

/ 0 نظر / 9 بازدید